Ovdje ste:: Sport Fudbal

Ispis
Pioniri Fair playa ne prestaju pruati odli?ne igre. U tri odigrana kola proljetnog dijela prvenstva ubiljeili su tri pobjede sa gol razlikom 22:2! Sa 9:0 je u nedjelju pobije?ena Mladost iz Tinje.

U odli?noj predstavi dje?aci kluba iz Sapne su prvi zaprijetili. Ve? u 3. minuti stativu poga?a Omerovi?. Potom nastupa period Majlovi?a. Dva puta, u 7. i 10. minuti poga?a iz slobodnog udarca sa 18 metara za vodstvo od 2:0. Isti igra? sa bijele ta?ke poga?a za 3:0. Rezultat prvog poluvremena postavlja Huremovi?.

U drugom poluvremenu kombinovana ekipa Fair playa postie jo pet pogodaka. Golove su postizali Omerovi? dva puta, Halilovi?, Hamzi? i Huremovi? po jedan.

Devet golova u mrei gostiju, brojne proputene prilike, prikazana nadmo?nost i fizi?ka sprema pionira Fair play-a, pokazuju da fudbal u Sapni o?ekuju bolji dani. Prije ove utakmice snage su odmjerili pjetli?i/predpioniri Fair playa i Mladosti a rezultat je na kraju glasio 1:1.