Ovdje ste:: Sport Fudbal Fair play zasjeo na drugo mjesto

Fair play zasjeo na drugo mjesto

Ispis

Mladi fudbaleri kole fudbala Fair play iz Sapne nastavljaju sa odli?nim igrama pa su slavili pobjedu na Bukinju nad doma?im Rudarom. Sa bijele ta?ke su prvi u vodstvo stigli doma?ini. Igrao se 15. minut kada su doma?i igra?i kaznili prethodne promaaje ekipe iz Sapne.

U 25. minuti su Sapnjaci izjedna?ili preko Adema Omerovi?a i to nakon izvedenog kornera. Osam minuta kasnije Majlovi? iz slobodnog udarca dovodi Fair play u vodstvo koje ?e zadrati do kraja i kasnije ga pove?ati. U drugom poluvremenu doma?i igra? postie autogol (37. minut) a desetak minuta kasnije rezultat je ve? 2:3. U 54. minuti Majlovi? pravi lijep prodor i asistira Omerovi?u za kona?nih 2:4 i nova tri boda.

U narednom kolu se igra derbi susret na stadionu u Sapni kada ?e Fair play sa drugog mjesta do?ekati Mladost izTinje to ?e biti jedan od odlu?uju?ih susreta za plasman na kraju sezone.