Ovdje ste:: Sport Fudbal

Ispis

U prvoj utakmici nastavka prvenstva u Prvoj kantonalnoj ligi TK u grupi Jug, sapanjska Sloga je do?ekala ekipu lidera i doivjela poraz.

Iako se o?ekivala teka utakmica sa trenutnim liderom, ekipom Prokosovi?a, rezultat i poraz sa 1:0, djeluje nezasluen. Ekipa Sloge je bolje stajala na terenu tokom cijelog susreta, imala nekoliko sjajnih prilika ali ih nije uspjela realizirati. Gosti su imali odli?nu priliku ve? u 7. minuti ali je nisu uspjeli realizirati. Do poluvremena za doma?u ekipu su anse propustili Redepovi?, Spahi? i Husejnovi?.

U nastavku napadi i pokuaji Sloge uz nekoliko poluprilika gostiju koji su do pobjede stigli u 73. minuti, nakon greke odbrane Sloge. Uzaludni napadi Sloge do kraja nisu polu?ili rezultat.

U sljede?em kolu Sloga gostuje Raincima.