SapnaOnLine

Ovdje ste:: Sport Fudbal Sloga Sapna gostovala u Poljicu

Sloga Sapna gostovala u Poljicu

Ispis

Fudbaleri OFK Sloga Sapna ove nedjelje su gostovali u Poljicu gdje su igrali utakmicu 7. kola Prve kantonalne lige TK.

Kona?an rezultat 2:1 za doma?u ekipu moda ne?e obradovati navija?e Sloge ali dobra igra vjerovatno ho?e. Igra?i Sloge su u utakmicu uli ?vrsto, ali su prvu priliku propusitili igra?i Svatovca koji koriste greke odbrane i utiraju u vie navrata prema drugom golmanu Sloge, Mustafi?u. Nakon jednog takvog uta lopta je okrznula i pre?ku.

Nakon toga, do poluvremena nekoliko prilika Sloge koje nisu pretvorene u vodstvo. utirali su Halilovi? i Mehmedovi? ali se rezultat nije mijenjao. Na poluvrijeme se i otilo po?etnim rezultatom.

U nastavku mnogo bolja igra Sloge koja dolazi u vodstvo u 54. minuti preko Spahi?a. Nakon toga slijedi neshvatljiv pad u igri, pojavile su se ogromne rupe u odbrani a doma?i dva puta iz prekida postiu pogotke za tri boda. Strijelac golova je desni bo?ni Svatovca, Demali? (65. i 79. minuta).

Su?enje u skladu sa nivoom koji se i o?ekuje kada ste gostujui tim, nekoliko grubljih startova od kojih je najdeblji kraj izvukao Selimovi?.