Ovdje ste:: Sport Fudbal

Ispis
Nakon ubjedljivog poraza u prolom kolu, ekipa Sloge je na svome terenu do?ekala ekipu Vrane iz Banovi? Sela, i na kraju je porazila rezultatom 3:0.

Iako je u ekipi Sloge vladala turobna atmosfera nakon poraza od 6:0 od Sloge iz Simin Hana i loe finansijske situacije u klubu, na terenu je u subotu u ve?em dijelu susreta igrala samo jedna ekipa.

Krenulo je dobro po doma?i tim. Iskosa sa desne strane je slobodan udarac izveo Hamzi?, i stranim utom 'pocijepao' gostuju?u mreu za 1:0 ve? u 11. minuti. nakon toga jo nekoliko izvanrednih prilika za doma?i tim koje su promaivali napada?i Sloge Spahi?, Redepovi? i Husejnovi?. Gosti su imali nekoliko dobrih prilika ali su bili nespretni u zavrnici pa se rezultat do poluvremena nije mijenjao. U drugom dijelu puno bolji doma?i igra?i, ali su svoje prilike ipak uspijevali zakomplicirati.

Da ne ostane samo na proputenim prilikama, potrudili su se do kraja utakmice Redepovi? i Husejnovi? koji su pogodili za kona?nu pobjedu od 3:0. Treba ista?i i da je gostima poniten pogodak kod rezultata 2:0. Nakon izvedenog kornera, jedan gostuju?i igra? je pospremio loptu u mreu ali se doma?i golman naao na zemlji, a sudija je dosudio prekraj pa je gol poniten. To je bio dodatni razlog za nezadovoljstvo gostuju?eg tima su?enjem. Nakon zavretka me?a, predstavnik Vrane je pokuao da se obra?una sa sucima me?a, pa je intervenirala i policija.

Ako se sve uzme u obzir od posjeda lopte do proputenih prilika krajnji rezultat je pravo mjerilo.