Ovdje ste:: Sport Fudbal u Sapni Fair play zasjeo na drugo mjesto

Fair play zasjeo na drugo mjesto

Ispis

Mladi fudbaleri Škole fudbala Fair play iz Sapne nastavljaju sa odličnim igrama pa su slavili pobjedu na Bukinju nad domaćim Rudarom. Sa bijele tačke su prvi u vodstvo stigli domaćini. Igrao se 15. minut kada su domaći igrači kaznili prethodne promašaje ekipe iz Sapne.

U 25. minuti su Sapnjaci izjednačili preko Adema Omerovića i to nakon izvedenog kornera. Osam minuta kasnije Majlović iz slobodnog udarca dovodi Fair play u vodstvo koje će zadržati do kraja i kasnije ga povećati. U drugom poluvremenu domaći igrač postiže autogol (37. minut) a desetak minuta kasnije rezultat je već 2:3. U 54. minuti Majlović pravi lijep prodor i asistira Omeroviću za konačnih 2:4 i nova tri boda.

U narednom kolu se igra derbi susret na stadionu u Sapni kada će Fair play sa drugog mjesta dočekati Mladost izTinje što će biti jedan od odlučujućih susreta za plasman na kraju sezone.